11. července 2015 motovýlet Hluboká, Kratochvíle a Zvíkov
Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah
Album zobrazuje pouze fotky a videa ( z ). - zrušit filtraci.

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

11. července 2015 motovýlet Hluboká, Kratochvíle a Zvíkov

Popis

V sobotu ráno jsme usoudili, že oplýváme výletovací náladou. Tudíž jsme se po snídani navlékli do oblečení na motorku, přidělali kufry, do kterých jsme dali věci na převlečení, abychom nebyli celý den navlečení v teplém a vyrazili jsme. Trasou Sedlčany (zde jsme doplnili benzin) - Petrovice - Milevsko - Týna nad Vltavou, kde jsem zastavili u jaderné elektrárny Temelín. Dále už do Hluboké nad Vltavou, kde jsme našli parkoviště, převlékli se do letního oblečení a s koupenou zmrzlinou (vanilková a višňová) vyrazili nahoru k zámku.
Ze tří okruhů jsme se rozhodli pro ten nejkratší, a to zámecká kuchyně. Bylo to velmi zajímavé, mají tam vychytaný gril, kde pohon otáčení rožněného zajišťuje teplý vzduch z ohniště. :-)
Po prohlídce ještě káva v zámecké restauraci a hurá dolů. Cestou jsem si dal langoše. :-) Na parkovišti ještě párek v rohlíku a Soňka zmrzku. :-)
Cesta na Kratochvíli byla krátká, ale moc hezká. Parkoviště jsme, na rozdíl od Hluboké, našli snadno. Následuje převléknutí a přesun k zámku. Koupili jsme si prohlídku zámku včetně kostela (kam jsme šli z celé skupiny jen my a průvodkyně).
Znovu do motohadrů a poklidnou jízdou na Zvíkov. Na parkovišti akorát přestali vybírat. Postavili jsme našeho Alpíka vedle o 5 let staršího Transalpa. Vypadal velmi zachovale. Ještě, než jsme odešli, tak přišel jeho majitel. Padala slova o spokojenosti, spolehlivosti, pak přání šťastné cesty a náš alpík na parkovišti zůstal sám. Naštěstí stál hned vedle pěkný Velorex :-).
Hrad Zvíkov už měl zavřeno, ale prostory hradu byly otevřené. Prošli jsme si je, udělali pár fotek a vrátili se na parkoviště. Dali si něco k pití (po točené malinovce a jednoho Birella. Pak jsme zvážili, že vzhledem k reálnému času už plánovaný smažený květák necháme na nedělní oběd. A dali jsme si véču zde.
Cesta domů prběhla v poklidu. Po zvíkovkém mostě jsme přejeli Vltavu, zavadili o Milevsko a Za Petrovicemi odbočili na Nechvalice. Pak už přes Rovinu do Sedlčan a domů.

Měli jsme spoustu nádherných zážitků, najeli příjemných 223 km a znovu jsme prožili radost z návratu domů s tím, koho milujeme a kdo miluje nás...

Období

11.7.2015

Statistiky

  • 58 fotek
  • - zobrazení
  • 0 se líbí

Kategorie a štítky

Nastavení

Veřejné album

Vidí všichni lidé.

Přístupné pouze pro 18+

Vidí pouze lidé, kteří potvrdí svou plnoletost pro zobrazení obsahu 18+.

Skryté album

Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba.

Zakódované album

Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte.

Nahlásit album
Reklama

Další alba autora

Podobná alba

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí...

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout
znovu

Také album můžete sdílet

Spustit prezentaci Zastavit
TIP Změny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotkuvideo tak objeví více lidí.
11. července 2015 motovýlet Hluboká, Kratochvíle a Zvíkov
Komentáře Přidat